Zabiegi kwasem

Kwas glikolowy 35% to jedna z substancji najczęściej używanych do złuszczania naskórka. Przeznaczony jest do intensywnej dermokosmetycznej kuracji odnawiającej skóry mieszane, tłuste oraz ciało. Preparat reguluje procesy odnowy komórkowej, złuszcza zrogowaciały naskórek, wypłyca blizny. Ma korzystne działanie na skórę właściwą prowadzi do zwiększenia jej grubości, produkcji włókien kolagenowych a to prowadzi do spłycenia zmarszczek. Nie wyłącza klienta z życia codziennego.

Wskazania do zabiegu:

-skóra odwodniona,
-starzejąca sie,
-tłusta,
-łojotokowa,
-z przebarwieniami.

Przeciwwskazania:

-opryszczka,
-naruszenie ciagłosci skóry,

Częstotliwość zabiegów: kuracja 6-10 zabiegów co 7 dni, wiosną i jesienią.

Kwas pirogronowy 25% ma działanie keratolityczne sebostatyczne, oraz antybakteryjne. Polecany jest dla skór trądzikowych, tłustych, łojotokowych i zanieczyszczających się a szczególnie wskazany w leczeniu trądziku w każdej jego odmianie. Zmniejsza łojotok, niweluje zaskórniki, oczyszcza i obkurcza pory, wygładza blizny potrądzikowe, rozjaśnia przebarwienia i stymuluje syntezę kolagenu. Nie wyłącza klienta z życia codziennego.

Wskazania do zabiegu:

-ceny trądzikowe i łojotokowe,
-z bliznami,
-przebarwieniami,
-starzejące sie,
-wymagające głębokiej regeneracji i odnowy.

Przeciwwskazania:

-opryszczka,
-naruszenie ciągłości skóry,

Częstotliwość zabiegów: kuracja 6-8 zabiegów co 10 dni, wiosną i jesienią.

Kwas migdałowy 40% to kolejny eksfoliator najczęściej stosowany w redukcji objawów fotostarzenia, nieregularnej pigmentacji skóry odwodnionej, trądziku zapalnego. Odpowiedni jest również dla skóry wrażliwej. Kwas migdałowy ma doskonałe właściwości rozjaśniające. Daje dobre rezultaty w takich problemach skórnych, jak melasma, przebarwienia pozapalne i plamy posłoneczne. Poprawia wygląd skory z zaskórnikami, zapaleniem mieszków włosowych i trądzikiem różowatym. Może być wykonywany bez względu na porę roku, także latem. Nie wyłącza klienta z życia codziennego. Częstotliwość zabiegów: kuracja 6-8 zabiegów co 7-14 dni.

Przeciwwskazania:

-opryszczka,
-naruszenie ciągłości skóry.