Profesjonalizm

Wszystkie zabiegi wykonywane są na bardzo wysokim poziomie przez wykwalifikowaną specjalistkę z odpowiednim przygotowaniem i uprawnieniami.

Zadbam o Twoje stopy

Przeciwdziałam powstawaniu zmian chorobowych w obrębie stóp, a także przeprowadzam kuracje w przypadku już istniejących dolegliwości.

Dlaczego warto

Pedicure to zabieg pielęgnujący który obejmuje diagnostykę, oczyszczanie oraz pielęgnację skóry, wyprofilowanie paznokci, masaż oraz ich kąpiel.

Oferuję:

pedicure kosmetyczny

Pedicure kosmetyczny: zabieg pielęgnacyjny obejmujący zmycie lakieru, skrócenie, opiłowanie oraz oczyszczenie paznokci. W jego zakres zalicza się również usunięcie zgrubiałego naskórka z pięt. Pedicure kosmetyczny ewentualnie jest zakończony polakierowaniem paznokci.

pedicure leczniczy

Pedicure leczniczy: zabieg obejmujący czynności wykonywane przy pedicure kosmetycznym rozszerzony o zabieg usunięcia modzeli, nagniotków oraz wrastających paznokci. Pedicure kosmetyczny: ewentualnie jest zakończony polakierowaniem paznokci.

klamry na wrastające paznokcie

parafina na stopy

Zabieg parafinowy to świetne rozwiązanie problemu dyskomfortu skóry podczas jesiennych i zimowych chłodów. Przesuszona i zniszczona warunkami atmosferycznymi skóra wymaga wtedy dodatkowej pielęgnacji.

Parafina nie tylko poprawia wygląd stóp, ale i przywraca komfort i estetykę paznokciom. Poprawia także krążenie i pozytywnie wpływa na kości i stawy stóp - tak więc jej działanie ogólnie poprawia stan i estetykę.

W sprzedaży posiadam preparaty do domowej pielęgnacji stóp.