Przywróć blask swojemu spojrzeniu

Delikatna i cienka skóra wokół oczu to bardzo wrażliwa część ludzkiego ciała, szczególnie podatna na działanie upływającego czasu. Zmarszczki wokół oczu, tzw. kurze łapki mogą tworzyć się nawet w młodym wieku, szczególnie u osób o pogodnym usposobieniu. Czy jednak masz śmiać się mniej tylko po to, aby uniknąć zmarszczek? Są lepsze sposoby.

Mezpterapia bezigłowa pod oczy umożliwia skuteczne dostarczenie składników zawartych w koktajlach w głąb skóry. Już po pierwszy zabiegu można zauważyć efekt, a po serii znaczna poprawę kondycji skóry. Zmarszczki będą wyraźnie zredukowane, skóra wokół oczu nawilżona i wypoczęta ,a obrzęki i sińce znikają.

Gel Pads to zabieg w którym zastosowane są płatki kolagenowe z kwasem hialuronowym. Takie połączenie składników daje intensywne nawilżenie oraz wygładzenie skóry wokół oczu. Mają również działanie chłodzące, więc obrzęki i opuchnięcia są wyraźnie zredukowane. Na zmęczone oczy działają kojąco co daje im relaks i odmłodzenie. Skora przez to staje sie zrewitalizowana, nawilżona i pełna blasku.

Mezoterapia mikroigłowa jest jedną z nowszych metod zwiększających penetrację substancji czynnych. Mikronakłówanie skóry to nic innego jak forma kontrolowanego uszkodzenia warstwy rogowej, a następnie naturalnej regeneracji.

Fale Radiowe(RF) to nowoczesny i innowacyjny zabieg w trakcie którego na skutek działania fali radiowej wytworzone zostaje ciepło endogenne(wytworzone wewnątrz). Wywołuje to ogrzanie tkanek do temp.45-50C.Włókna kolagenowe ulegają skurczeniu, a następnie ponownemu napięciu.

Henna brwi i rzęs jest zabiegiem polegającym na delikatnym farbowaniu włosków. Kolor ulega stopniowemu zmywaniu.