Głęboki peeling Neoderma:

ZABIEG BIO-PEELING dla odmłodzenia i cery problematycznej.

W 100% naturalny zabieg złuszczający, oparty na algach oraz ekstraktach ziołowych, nie mający nic wspólnego z żadną formą kwasów – chemicznych i AHA.

Po wielu latach badań naukowych, Neoderma opracowała rewolucyjny, skuteczny zabieg na twarz znany jako Neoderma Bio-Peeling. Jest to profesjonalny zabieg oparty wyłącznie na czystych, naturalnych ekstraktach roślinnych, które odpowiednio połączone ze sobą usprawniają krążenie krwi, stymulują odbudowę komórkową i odmładzają skórę. Bio-Peeling stymuluje witalne funkcje skóry, co czyni go niepowtarzalnym środkiem zapobiegawczym i leczniczym dla skóry.

Już od ponad 18 lat ten intensywny zabieg potwierdza swoje działanie przy odbudowie komórkowej, normalizowaniu cery tłustej, zmniejszaniu rozszerzonych porów, kontrolowaniu trądziku i trądziku różowatego oraz likwidowaniu blizn potrądzikowych. To właśnie Bio-Peeling jest pierwszym zabiegiem opartym na ekstraktach ziołowych, który wkroczył do salonów piękności aby zwalczać trądzik.

Zaledwie kilka aplikacji Bio-Peelingu może także w znacznym stopniu wzmocnić efekty każdego innego zabiegu, jak zabieg na przebarwienia Neo-White, lub liftingujący Bio-Lifting, itp. Zabiegi te mają znaczący wpływ na redukcję zarówno plam starczych jak i zwiotczałej, pokrytej zmarszczkami skóry.

Rozpoznawany na całym świecie Bio-Peeling Neodermy uznawany jest za najbezpieczniejszy, najskuteczniejszy sposób na zwalczanie wymienionych wcześniej problemów skórnych.

W odróżnieniu od innych, jest bezpieczny w użyciu dla każdego rodzaju skóry jak długo jest to niezbędne, bez zbędnych efektów ubocznych. Stosowany poprawnie, zgodnie z zaleceniami i odpowiednimi produktami, poprawia warstwy skóry bez oznak osłabienia i podrażnienia jej.

Zalecenia:
  • przebarwienia i plamy starcze
  • trądzik (również trądzik różowaty)
  • tłusta cera i rozszerzone pory
  • blizny i rozstępy
  • odmłodzenie skóry
  • itp.