Szeroka gama zabiegów

W ofercie posiadam manicure tradycyjny, biologiczy, japoński i hybrydowy(OPI, Shellak i inne firmy). Wszystkie zabiegi manicure wykonywane są produktami najwyższej jakości

Zadbam o Twoje dłonie

Nie chodzi tylko o to, by pięknie wyglądały, ale przede wszystkim by były zdrowe. Efekt jednak będzie niesamowity. Zapraszam gabinetu NOMI na profesjonalne zabiegi.

Dlaczego warto

Dłonie są bardzo ważnym elementem urody dlatego powinny być piękne i starannie wypielęgnowane. Delikatna skóra oraz kształtne, zdrowe paznokcie są ozdobą każdej kobiety i częścią jej urody.

Oferuję:

manicure tradycyjny

Zabieg polegający na skróceniu płytki paznokciowej i wycięciu skórek lub odepchnięciu oraz pomalowaniu odżywką, lub lakierem płytkę paznokciową. Manicure dla mężczyzn - podczas zabiegu paznokcie są skrócone. Skórki zostają wycięte lub odepchnięte a paznokieć wypolerowany.

manicure bilogiczny

Podczas wykonywania zabiegu manicure biologiczny nie używa się narzędzi metalowych (pilników, cążek, podważaczy). Do pracy wykorzystuje się pilniki papierowe / szklane, patyczki z drzewa pomarańczowego oraz żele i płyny zmiękczające naskórek.

manicure japoński

Tradycja tej metody sięga aż XVII wieku n.e. kiedy ja zaczęły stosować japońskie arystokratki.

Metoda ta polega na nałożeniu i wtarciu pasty zawierającej witaminy, krzemionkę, wosk pszczeli, keratynę. Paznokcie nabierają zdrowy, różowy połysk. Zabieg zalecany jest osobom ,których paznokcie są słabe, łamliwe, rozdwajające się. Należy wykonywać do 2-3 tygodnie w seriach.

manicure hybrydowy(OPI, Shellak i inne firmy)

Manicure hybrydowy(OPI, Shellak i inne firmy)-to polaczenie właściwości żelu i zwykłego lakieru. Cienka warstwa nakładana jest jak zwykły lakier ale utwardzana w lampie UV. Daje to idealny, piękny i trwały manicure przez około 2 tygodnie. Nie powoduje efektu „sztucznych“ paznokci typowych przy innych dostępnych metodach, a zostaje zachowany piękny naturalny paznokieć. Jest idealnym rozwiązaniem np: na urlopy.

parafina na dłonie

Zabieg taki świetnie nawilża, odżywia i wygładza dłonie. Najpierw stosuje się preparat do dezynfekcji dłoni, a następnie staranny peeling. Po peelingu zostaje nałożona substancja pielęgnacyjna zawierająca substancje czynne. Następnie dłonie zostaną zanurzone kilkakrotnie w kąpieli parafinowej. Zabieg jest szczególnie przyjemny pozna jesienią, zima i wczesna wiosna, bo świetnie rozgrzewa i pobudza krążenie. Może być również wykonywany na stopach.

W sprzedaży posiadam preparaty do domowej pielęgnacji dłoni.