Zabiegi ciała

Zabiegi przywracające harmonię, kształtujące sylwetkę

Oferujemy szeroką gamę zabiegów na ciało jak peeling, zabiegi ujędrniające i modelujące sylwetkę.

Fale Radiowe(RF) to nowoczesny i innowacyjny zabieg w trakcie którego na skutek działania fali radiowej wytworzone zostaje ciepło endogenne(wytworzone wewnątrz). Wywołuje to ogrzanie tkanek do temp.45-50C.Włókna kolagenowe ulegają skurczeniu, a następnie ponownemu napięciu. Pobudza to funkcję regeneracji oraz stymulację syntezy kolagenu i elastyny, dzięki temu zwiększa się elastyczność i gęstość skóry. Następuje poprawa owalu twarzy, lifting szyi, poprawa napięcia wokół oczu, uniesienie powiek, wypłycenie zmarszczek i bruzd.
W zabiegach na ciało zachodzi zjawisko termolipolizy, stymulujące spalanie tkanki tłuszczowej, poprawę jędrności(ramion, brzucha, pośladków, ud) i redukcje celulitu. Skora odzyskuje jędrność, widocznie wygładza sie jej struktura. Idealny zabieg po ciąży i odchudzaniu.

Częstotliwość zabiegów na twarz: 6 zabiegów co 2 tygodnie, zabieg przypominający po 6 miesiącach
Częstotliwość zabiegów na ciało: 6-8 zabiegów 1w tygodniu, zabieg przypominający po 3 miesiącach

Przeciwwskazania do zabiegu:

-ciąża, okres karmienia
-miesiączka(zabiegi na ciało)
-choroby nowotworowe(do 5 lat)
-epilepsja
-rozrusznik i zastawka serca
-obecność metalowych implantów
-trądzik różowaty, zapalenie żył
-choroby wirusowe i bakteryjne skóry
-wkładka domaciczna(w zabiegach na brzuch)
-złote nici
-implanty wchłanialne i wypełnienia w miejscu zabiegowym

Mezoterapia mikroigłowa jest jedną z nowszych metod zwiększających penetrację substancji czynnych. Mikronakłówanie skóry to nic innego jak forma kontrolowanego uszkodzenia warstwy rogowej, a następnie naturalnej regeneracji.
Zabieg wykonywany jest specjalnym rollerem wyposażonym w dziesiątki, a nawet setki igieł o różnej długości. “otwiera“ to naskórek dla substancji aktywnych aplikowanych na skórę w trakcie lub po zabiegu. Substancje, które stosuje sie to głównie kwas hialuronowy, aminokwasy, peptydy, mikroelementy, witaminy. Mikronakłówanie przyczynia sie do pogrubienia i wzmocnienia bariery ochronnej przeciw czynnikom zewnetrznym. W skórze właściwej dochodzi do produkcji kolagenu, elastyny. Mezoterapia mikroigłowa jest wykorzystywana przy spłyceniu zmarszczek, prawidłowym napięciu skóry ,walce z cellulitem, rozstępami, przebarwieniami, jak również w profilaktyce wypadania włosów. Stosowana jest na wszystkie partie ciała i twarzy, nawet na delikatnej skórze wokół oczu. Zabieg jest odczuwalny w niewielkim stopniu, a pojawiające sie po nim zaczerwienienie utrzymuje sie krótko.

Przeciwwskazania:

-czynny trądzik
-ciąża, laktacja
-opryszczka
-epilepsja
-cukrzyca

Po zabiegu unikamy : słońca, sauny, solarium, nie nakładamy makijażu.

Częstotliwość zabiegów:
-od 6 do8 zabiegów w odstępach co 10-14 dni
-w zabiegu na skore głowy co 8 dni

Mezoterapia bezigłowa jest to zabieg polegający na wprowadzaniu małych dawek substancji. W mezaterapii bezigłowej zastosowano połączenie terapii skojarzonej, elektroportacji i wprowadzania preparatów kosmetycznych tzw. koktajli zabiegowych. Zabieg ten stanowi alternatywę do mezoterapii igłowej, gdyż pozwala na wyeliminowanie skutków ubocznych związanych z infekcjami. Daje możliwości szerokiego wachlarza zastosowań w zabiegach miejscowych na twarz oraz ciało. Rezultaty są widoczne juz od pierwszego zastosowania, a klient po zabiegu nie wymaga rekonwalescencji. Metoda ta gwarantuje błyskawiczny lifting, redukcje zmarszczek i bruzd, intensywne odżywienie i nawilżenie. Likwidację cellulitu, wygładzenie rozstępów, ujędrnienie skory i modelowanie sylwetki.

Przeciwwskazania:

-ciąża
-karmienie piersią
-choroba nowotworowa
-stany zapalne skóry
-uszkodzenia mechaniczne
-gorączka, osłabienie
-opryszczka
-epilepsja
-rozrusznik serca
-aparat na zęby
-endoproteza.

Częstotliwość zabiegów zależy od stanu skóry i oczekiwań klienta. Kuracja obejmuje 6 zabiegów z częstotliwością od 1 do 2 zabiegów tygodniowo. Po pełnej kuracji wskazane jest powtarzanie raz w miesiącu w celu utrwalenia efektu.

Wosk ciała